Productinformatie
FroBabies Honey Bubbles Moisturizing Shampoo is een extra milde, hydraterende shampoo die speciaal is ontwikkeld voor het haar van kinderen. De formule reinigt het haar en de hoofdhuid op zachte wijze en helpt het haar tegelijkertijd schoon, gehydrateerd en verzorgd te laten aanvoelen.
De shampoo is gemaakt met honing en avocado-olie en helpt het haar tijdens het reinigen te verzachten, hydrateren en ontklitten. De formule bevat daarnaast onder andere vitamine A, B, C en E, hydrolyzed silk protein en oat kernel oil. Hierdoor past de shampoo goed binnen een verzorgingsroutine voor natuurlijk, krullend en textured kinderhaar.
Maak het haar en de hoofdhuid volledig nat. Verdeel het haar in secties en breng Honey Bubbles Moisturizing Shampoo aan op de hoofdhuid. Werk het product vervolgens door tot aan de haarpunten en masseer zachtjes om het haar en de hoofdhuid te reinigen. Spoel uit, herhaal indien gewenst en droog het haar voorzichtig met een handdoek. Gebruik daarna een conditioner of leave-in conditioner. Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden.
Belangrijkste kenmerken:
- Extra milde shampoo voor kinderhaar
- Reinigt haar en hoofdhuid
- Helpt het haar hydrateren
- Helpt het haar verzachten
- Helpt bij het ontklitten
- Laat het haar schoon en gehydrateerd aanvoelen
- Met honing
- Met avocado-olie
- Met vitamine A, B, C en E
- Met hydrolyzed silk protein
- Met oat kernel oil
- Voor natuurlijk en textured kinderhaar
- Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden
- Zonder alcohol
- Zonder parabenen
- Zonder minerale olie
- Geschikt voor regelmatig gebruik
Inhoud: 355 ml / 12 fl oz
Ingrediënten:
Water, Cocoamidopropyl Betaine, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropylamine Oxide, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/ Isostearamide, Glycol Distearate, Laureth-4, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Panthenol (Vitamin B), Ascorbic Acid (Vitamin C), Magnesium Silicate, Hydrolyzed Silk Protein, Avena Sativa (Oat) Kernal Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Decyl Glucoside, Methyl Gluceth-20, Acrylates Copolymer, Fragrance, Citric Acid and Sodium Chloride.